Безплатна доставка с Box Now в цялата страна (за гр. София в рамките на деня) | Безплатна доставка над 60 лв. със Speedy | Flash Sale 15.06-18.06 | Поради високата натовареност е възможно забавяне на поръчките с до 48 часа

Потребител



Количка

Вашата количка е празна.

Паракофдал таблетки при болка и главоболие х20

Добави към Любими продукти

Вижте продукти от същата марка Вижте други продукти от същата категория

Паракофдал таблетки при болка и главоболие х20

Паракофдал таблетки представлява комбиниран лекарствен продукт с обезболяващо, температуропонижаващо и противокашлично действие.
Използва се за лечение на:
  • слаба до средно изразена болка:
  • при главоболие,
  • постоперативни състояния,
  • зъбобол,
  • невралгии и неврити,
  • болезнена менструация);
  • висока температура и
  • суха кашлица.
    Поради съдържанието на кодеин Паракофдал може да се използва като обезболяващо средство при деца на възраст над 14 години за краткотрайно облекчаване на умерена болка, която не се облекчава от други обезболяващи средства като парацетамол или ибупрофен, прилагани самостоятелно.
  • Дозировка и начин на употреба

    Препоръчителна дозировка:
  • Възрастни и деца над 14-годишна възраст: по 1 таблетка 3 пъти дневно. Максималната дневна доза е 3 таблетки.
    Таблетките се приемат с вода след хранене.
  • Противопоказания

    Прочетете внимателно листовката на лекарствения продукт!
    Не приемайте това лекарство, ако сте алергични (свръхчувствителни) към аткивното и/или някое от помощните вещества.
    Безопасността и ефективността на Паракофдал при деца не е проучена, поради което употребата му при деца под 14-годишна възраст не се препоръчва.
    Употребата на продукта по време на бременност е противопоказана.

    Активни съставки

    Метамизол натрий 300 mg, парацетамол 200 mg, кофеин 30 mg, кодеинов фосфат 20 mg.
    (metamizole sodium, paracetamol, caffeine, codeine phosphate)

    Помощни вещества

    Лактоза монохидрат, повидон, пшенично нишесте, натрий нишесте гликолат, магнезиев стеарат, целулоза, микрокристална, талк.

    Допълнителна информация

    Производител: SOPHARMA*
    Баркод: 3800041910033
    Бранд : PARACOFDAL

    Коментари Паракофдал таблетки при болка и главоболие х20

    Бъдете първи оценили този продукт

    Моля, оставете ново мнение

    1-5

    1 2 3 4 5




    Компанията си запазва правото да премахва неуместни коментари.

    Попитайте фармацевт

    Работно време: От пон. - пет. 09-17ч. "БЕНУ България" ЕООД не носи отговорност за липсата на консултация с лекар преди употребата на лекарствен или друг продукт.“